Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Galaxy Y vs Galaxy young.


  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który fon lepszy ?

    • Galaxy Y
      1
    • Galaxy young
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja siostra ma Galaxy young i nie polecam. Mały ekran mało możliwości dodatkowo dotchie się "czerwoną słuchawke" i przegladarke wylącza. 2 telefonu nie znam ale tego Ci nie polecam

Opublikowano

Ogólnie przerzucam się z x10mini pro, to jest masakra mały ekran, stary android i nie mogę się rozłączać o.O Ogólnie moja mama ma "młodego" i jak się bawię od czasu do czasu to nie czuje nieudogodnień.

1.jpg

Opublikowano

Young a Y to jest ten sam telefon, facepalm. Właśnie z niego piszę ;-)

 

A co do samego fona to wymienię wady:

- aparat,

- mała pamięć wewnętrzna (szczególnie odczuć przy instalowaniu aplikacji)

- mały ekran,

- mało pamięci ram,

- w bardziej zaawansowane gry sobie nie pograsz np. minecraft.

 

Ogólnie to polecam telefonik, jeśli nie miałeś jeszcze sztyczności z androidem.

 

Ale jednak polecam bardziej ten co @up podał, kupisz spokojnie używany do 300zł na allegro, a ma lepsze parametry od Y.

Opublikowano

Wtf ? o.O wczoraj dzwonił do mnie koleś z sieci i powiedziałem, że jestem zaintesewony Y to powiedział, że nie mają go na składzie ale mają younga... God, czy oni biorą do pracy z telefonami mechaników samochodowych ? -.-

@up teraz mam x10 mini pro więc trochę z androidem mam do czynienia.

 

Teraz tak pacze na tego neo v i reszte i widzę, że mają stare androidy a właśnie to mnie boli w mojej x10mini, mały ekran to dla mnie nie problem ;) aparatu często nie uźywam czasami źeby na gg coś szybko pokazać, z tego co pamiętam do 2gb wewnętrznej ma więc nie tak mało a zwłaszcza w porównaniu do x10 mini gdzie mam gg, maila, open fm i juz pokazuje full :D gry w które grywam co mają większe wymagania to ninja fjut i bloons td :D

Proszę moda o złączenie postów bo jestem na tel i nie mam jak zedytować.

1.jpg

Opublikowano

 

Young a Y to jest ten sam telefon, facepalm. Właśnie z niego piszę ;-)

 

A co do samego fona to wymienię wady:

- aparat,

- mała pamięć wewnętrzna (szczególnie odczuć przy instalowaniu aplikacji)

- mały ekran,

- mało pamięci ram,

- w bardziej zaawansowane gry sobie nie pograsz np. minecraft.

 

Ogólnie to polecam telefonik, jeśli nie miałeś jeszcze sztyczności z androidem.

Ale jednak polecam bardziej ten co @up podał, kupisz spokojnie używany do 300zł na allegro, a ma lepsze parametry od Y.

 

 

Zupełnie inne modele. Tak samo jak S3 Mini i S3.

@Top

Neo V + aktualizacja systemu i nie jeden smartfon z 2013 się powstydzi. Jeśli chodzi Y, konta Young, to nie będę się rozpisywał. Sam zobacz porównanie: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5758/6934/0/0/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...